ПОЛИТИК
Я рад приветствовать Вас на своем персональном сайте! Здесь я хочу поделиться своими взглядами, своей историей жизни.
Новости
Приемная НДУ Царева О.А. № 154. Замурованная заживо

Комментарий
(13 Комментариев)
  Дек 16, 2013 at 05:32
  олена

  Олеже Анатолійовичу,зворушений вашим виступом на Европейській площі у Киеві,столиці Украіни. Але у вікіпедіі зазначено,що Ви росіянин. А,як відомо з дитсадочка, росіянин-це людина будь-якоі націі,що проживае в державі Російська Федерація. Тобто росіянин-це не ознака націі, а конгломерат націй,які проживають в Росіі. І я зрозумів,що Ви живете в Росіі,а до Украіни приіхали допомагати Президенту Украіни. Так? Але ж ви НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАІНИ і повинні жити в Украіні і бути в Украіні зареестровані. Так? Якщо так,то Ви громадянин Украіни.Так? Тоді хотілось би все ж знати:Ви росіянин,чи громадянин Украіни? Теж хотілось би знати,а якоі ж ви національності,бо(посилаючись на ''росіянина'' у вікіпедіі) у Росіі проживае багато націй і мають свою автономію зних гатунків

  Дек 16, 2013 at 05:32
  олена

  Олеже Анатолійовичу,зворушений вашим виступом на Европейській площі у Киеві,столиці Украіни. Але у вікіпедіі зазначено,що Ви росіянин. А,як відомо з дитсадочка, росіянин-це людина будь-якоі націі,що проживае в державі Російська Федерація. Тобто росіянин-це не ознака націі, а конгломерат націй,які проживають в Росіі. І я зрозумів,що Ви живете в Росіі,а до Украіни приіхали допомагати Президенту Украіни. Так? Але ж ви НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАІНИ і повинні жити в Украіні і бути в Украіні зареестровані. Так? Якщо так,то Ви громадянин Украіни.Так? Тоді хотілось би все ж знати:Ви росіянин,чи громадянин Украіни? Теж хотілось би знати,а якоі ж ви національності,бо(посилаючись на ''росіянина'' у вікіпедіі) у Росіі проживае багато націй і мають свою автономію зних гатунків

  Дек 16, 2013 at 06:17
  Олена Ластівка

  Вибачте за техзбій. Продовжу, ...у Росіі проживае багато націй і мають своі антономіі різного гатунку, а де-які не мають-украінці,болгари та інші,так от в Росіі живуть угрофінські,тюркські,монгольські народи-ханти,мансі,удмурти,татари,башкири,чукчі,евенки,комі,пермя,калмики,осетини,лезгини,дагестанці,чеченці,карели,буряти,якути і багато інших, а Ви якоі національності? Про батьків,дідусів,бабусь нічого не повідомляете,коли і з яких земель,територій прибули вони на благословенні украінські землі? Чи ви стидаетьсь свого коріння,генезу,націі,родоводу? Це гріх проти крові вашоі націі,Божий гріх. А за Вашим виразом''ани,што патеряли страх'' я зрозумів,що Ви... боюсь навіть подумати...якесь відношення маете до...ну,цих.. авторитетів зі світу кримінального бізнесу з балалайкою''наперевес''і горланням тюремного шансону по кабаках? Просто цікаво знати.І ще- до якоі европейськоі держави іздять відпочивати ваші діточки,ваші кохані зірочки? Я і своім буду туди рекомендувати іздити,а грошиками,думаю,ви моім діточкам допоможете? Чи ні?

  Дек 17, 2013 at 08:53
  Олена Ластівка

  Олександре, вас я не запитую,чи ви уповноважені від Олега Царьова? А тих ''трьох'' вже ''допитано'' і вони дуже чемно і з заохоченням відповіли. Поцікавтесь у них і вони не будуть стидатися,і дадуть вам вичерпну відповідь. Поцікавтесь також цим питанням у Чечетова,Ефремова,Азарова,Кивалова. Попитайте у них.

  Дек 19, 2013 at 01:03
  Александр

  Уважаемая (или уважаемый) ОленаЛастивка. Не пойму мужчина Вы или женщина ,но постараюсь Вам всё объяснить.Вы прочитали страницу под названием "Царьов Олег Анатолійович" созданную людьми с очевидными проблемами психики. А это сайт народного депутата по имени Царёв Олег Анатольевич. Употребляйте натуральные продукты , читайте оригинальный контент и у Вас не будет проблем. На всякий случай напомню, что национальность называется -- русский, а не россиянин. Россиянин- это гражданин Российской федерации. Это как назвать всех граждан Украины украинцами. Только человек с расстройством психики или обманщик будет называть себя тем кем не является на самом деле.

  Дек 19, 2013 at 05:05
  петро

  Олександре,ви блудословите і маете на меті когось ''дістати'' або образити, ми з дружиною Оленою на брутальність,ображених Господом не ображаемось.Розслабтесь і зарубіть собі де хочете,що націі ''русские''не існуе-де іх територія,де іх землі, культура,обряди,історія? Доводжу до вашого відома,що саме поняття ''русские'',як і ''Россия'', з'явилося 1721 року і було виплодом фальсифікаторів-істориків з Саксоніі,яких Петро1 запросив створити історію своеі імперіі,бо до Петра1 інозеці звертались як до московського(міського) царя або як до царя Тартаріі,Чуді,Весі(вепсі) та інших племен. Читайте і вивчайте. Так якоі ж національності ''Олег Анатольевич Царев''? Без дурниць і правдиво.

  Дек 19, 2013 at 06:36
  Галина

  Олені та Петру: ваша параноідальна доскіпливість щодо національності не залишає сумніву в вашій національності,яка до української відношення не має - вас, безперечно, можна віднести лише до манкуртів, потомків галичанських запроданців, випхнутих з драпаючих німецьких обозів їх хазяїном.І для того, аби ваші діточки їздили відпочивати в ті місця, де відпочивають сім*ї забезпечених людей, потрібно мати мізки і бажання працювати. А з мізками у вас проблеми, якщо не навчилися навіть української мови та не зрозуміли, що українській мові не властиве слово "стидаєтесь".Очевидно, і сам сором вам не властивий: все виклянчуєте "грошиків" то у Європи, то у Царьова.Національність ваша- ксенофоб-рагуль-жебрак-повія!

  Дек 19, 2013 at 09:54
  петро

  Ну, от бачите, ви і виявили свою натуру і весь інтелект. Саме ''стидатись'' е украінським словом! Натомість,щоб відповісти на мое запитання і залишитись нормальним,ви нахамили і виявили те,що так боіться Европа -ординське жлобство. Нічого поганого немае в тому,що людина ''галичанин''-це,знов таки,не ознака національності,а ознака територіі проживання,як ''одесит,волинянин,подніпровець,волжанин,приморець'',а ви намагаетесь вкласти в це поняття щось образливе,огидне. Неук. Але я не галичанин,не украінець з галичини,яких ви чомусь ненавидите(чому?), я якраз подніпровець- моя покійна,нажаль,мама Марія( видатна актриса)з Магдалинівки Дніпропетровськоі області,там народились дідусь Олександр та бабуся Поліна покійні,а потім родина переіхала до Дніпропетровська,бабусина родина з священників,дідусева-багатіі(куркулі для вас),тримали кінний завод,прадіда вислали на Соловки,потім повернули назан на посаду вже директора його колишнього заводу,потім розстріляли,звинувативши в збагаченні(йому вдалося німцям продати гарних коней і ,звісно, збагатити завод),дядьки Володимир-видатний украінський режисер,заслужений діч мистецтв УРСР,Віктор-професор медицини-поховані на кладовищі в Дніпропетровську,Олександр-лікар проживае в Дніпропетровську,Евген-лікар проживае в Кривому Розі,звісно,з ними і моя рідня. Батькова рідня з киівщини, Рокитянський район,село Савинці,батько повітряно-десантник під час 1 світовоі війни або Великоі Вітчизняноі війни пройшов війну від і до,учасник бойових дій,контужений,всіяний пораненнями,народний артист УРСР,зараз пенсіонер,йому 91 з половиною рік,дідусь Трохим рано помер від ран та сухот,служив у Січових стрільцях Украінськоі народноі арміі УНР за Симона Петлюри, бабуся Устинія врятувала сама від голоду чотирьох дітей-батька,тіток Марфу покійну,Ольгу,Галину,які проживають в Мінську(після війни завод "'Арсенал''повертався до Киева, з його потужностей було створено ще й Мінський автозавод,куди вони з чоловіками поіхали на роботу та проживання),де проживае велика моя рідня,прадіди Василь, Мартин багаті господарі хлібороби, іх повбивали комнезами,а прабабусі -вірні козачки пішли в небуття з ними. Всі украінці,ніколи не стидалися і не соромилися своеі національності. Так мова про що? Я украінець,люблю своі землю,мову,культуру,обряди,історію;маю вищу освіту-навчався в Киеві,Москві, Ленінграді,Празі. А народився я в Ужгороді-там зустрілися моі батьки,де працювали в новоствореному Закарпатському украінському обласному музично-драматичному театрі. Бачите,як все просто. А хто за національністю Олег Анатолійович Царьов?Не ви,Олександре,ви мені не цікаві,як істота,неук і хам. Мене цікавить хто за національністю у Верховній Раді Украіни приймае для мене закони? Мене також цікамить чому Олег Анатолійович,який закінчив школу у Тернополі, не розмовляе украінською мовою в парламенті Украіни хоча б через три,ну хай через чотири рази? Це зневага,чи мовна хвороба ''Азірова''?

  Дек 20, 2013 at 08:35
  Галина

  Петру:Ви невиліковно вражені західнянським націоналізмом, тому,не вдаючись до марних дискусій, лише скажу, ви, націоналісти зі своїм нацистським національним питанням мені бридкі і огидні, і за людей я вас не вважаю. А Ваш, Петре, батько, викликає в мене глибоке співчуття тим, що його синок-манкурт не може зпам*ятати собі, в яку війну - першу світову чи у Велику Вітчизняну воював його батько.

  Дек 20, 2013 at 08:09
  Петро

  До Галини. Ви маете рацію,ця прикра техпохибка дійсно огидна. Насправді-''ІІ світовоі війни або Великоі Вітчизняноі війни'',там немае ''чи''.Але ці зачіпки,то пусте. Ви помиляетесь теж-''зпам'ятати'', вірно-''зАпам'ятати'',але менше з тим. Ви розкидаетесь образами,бо ви і досі в совку,ви і досі на партзборах-це жах. Опам'ятайтесь. Я буваю довго у різних містах Украіни і можу споглядати за людьми: вживання алкогольних напоів-чим далі на схід,тим огидніше це явище, чим далі на захід,тим стриманіше,культурніше це явище. Я кажу загалом. Е індивідуальні відхилення,але цих відхилень в прірву на східних теренах Украіни в рази більше.Культура поводження в побуті,в місцях загального громадського користування -ресторани,кафе,магазини,туалети і т. І.,тут вражаюча різниця на користь ''далі на захід''. Навіть базари порівняти:"на схід'' -безладдя,смітник, ''на захід''-чистота,облаштування, гігіена. Нема про що сперечатись. Хочете переконатись-запрошую. Ви подивитесь на ''манкурта''і його дружину,я за свій рахунок організую для вас екскурсіі,поселю в шикарний готель,забезпечу навіть поіздку до Польщі і сам організую вам візу,аби у вас був закордонний паспорт і довідка про те,що ви у відпустці. Ви подивитесь і переконаетесь,що поляки,до яких я ставлюсь,м'яко кажучи, дуже-дуже...за іх знущання над нашою вірою,культурою і т.д.,живуть... там продукти в 2-3рази дешевші,ніж в Украіні,промтовари теж в рази дешевші,сервіс,готелі...все для людей і зарплати у них вищі набагато. Я покажу вам театр,музей,ресторан,замок і т.і. А щодо націоналізму-ви не маете раціі. Я хочу знати хто за національність людина,яка для украінців приймае закони і чому ми гірше живемо ,ніж інші европейські слов'янські народи? Дайте знати.

  Дек 21, 2013 at 08:35
  Галина

  Петру:Не вбачаю сенсу марнувати час, переконуючи Вас в огидності ваших, націоналістів (нацистів), поглядах, та все ж, на Ваше прохання, відповім . Щодо Ваших споглядань побуту сходу і заходу, то тут кожен бачить те, що бажає бачити.І,відверто, кажучи, прямодушний, щирий, добродушний і недворушний п*яний "русский парень" мені симпатичніший і ближчий, ніж твереза бандерівська погань,що знущається над ветеранами ВВВ, підсмажує яєчню на Вічному вогні та героїзує своїх фашистських садистів-блюдолизів . Бо, як підмітив народ, п*яний проспиться, а дурень ніколи.Щодо нашої нелюбові та ненависті до більшості західноукраїців. Для потомків воїнів, які відали свої життя у війні проти фашистської нечисті, до потомків сподвижників тої нечисті, які нахабною неситою саранчею пхнуться до нас зі своїх берлог, нав*язуючи нам свою мову, свої погляди, своїх «героїв» та зомбуючи наших дітей - до них у нас лише цілком природні почуття – огида і ненависть. Істоти, що для свого представництва обирають поміж себе кращих із кращих – знавісніло–біснуватих SSвободівців , «орденоносця» SS-Галичини Тягнибока , перешиванку-шизофренічку Фаріон– для нас не люди, то смердюче стерво! І мене дивує, чому Західна Україна так противиться референдуму, в якому би питання розділу України вирішив народ? Будьте впевнені, Східна Україна мирно і з радістю з вами розпрощається. А Європа ( яка вас так манить), а найперш Франція із Польщею, з радістю засунуть вам ваших «героїв» до вашої злиденної хитрої дупи. Щодо Вашої пропозиції подивитися на Вас-манкуртів. Вас споглядати не маю ані потреби, ані бажання, оскільки думка про Вас в мене склалась із Ваших постів, а, образно кажучи, щоб впевнитись у тому, що яйце тухле, немає потреби з*їдати його повністю. Щодо Вашої пропозиції за Ваш рахунок побачити Польщу. Не хочу Вас засмучувати, але в Європі ( і не лише) я буваю частіше, ніж Ви в бані. І, не хочу Вас засмутити іще більше, маю там житло , по Вашим міркам, більш ніж «шикарне». І насамкінець, повторюсь , Ваш нездоровий потяг до «національного питання» та чужих «грошиків» викликає в мене огиду. Нових Вам вражень від споглядань у замкову шпарину у Новому році!

  Дек 22, 2013 at 03:42
  петро

  Галині. Якщо ви помітили,то особисто до вас я не вживав образливих слів. І не дозмолив собі лайки,і хамства. Навіть через ваш укриінський текст пролазить озвіріння.Чому???У украінців до украінців такоі ненамисті бути не може-це неприродно,антигенетично. Ви лукавите. Ви брешете.Ви не украінка .і ніде ви нічого не маете Ви ,маете схиблені москальські мізки,прочищені путінською ідеологіею,харкаете від безсилля брутальністю і видаете з себе''ЩОСЬ''. Я таких колишніх ''комсомолок'' бачу з заплющеними очима і іх колективні відвідини бань.Ваших грошей я не потребую,тим паче,що у вас іх і буть не може.А от Олег Анатолійович міг би поділитись... Але і в нього я б не взяв,як і у жодного владця-я злодійські гроші не використовую.А про національність і вашу,і Олега Анатолійовича мені дуже цікаво. Ви соромитесь,чи не знаете? Так хто ж ''манкурти''? Це ви манкурти''родства непомнящие,-яких оскальповано і вербдюжу шерсть нахлобучено на оскальповане місце. І з вами мені не складае цікавості перемовлятися. У мене запитання до Олега Анатолійовича-якоі ви націі? Володимир Путін-вепс(угрофінський народ),Валерій Леонтьев-мансі і визнають це, не соромляться.І нічого страшного тут немае. А якоі ви національності,Олеже Анатолійовичу?

  Янв 07, 2014 at 10:17
  Василий

  Все, кто живет на територии Киевской Руси являются русскими людьми. Киев мать городов русских. А термин Окрайна придумали поляки во время окупации ими Руси для порабощения неразумных зусулов.

Чтобы оставить комментарий, авторизуйтесь.
Вход
Если у вас нет учётной записи, то зарегистрируйтесь!

Регистрация


X
Письмо Олегу Царёву
Вы имеете возможность задать вопрос и получить на него ответ. Для этого необходимо максимально верно заполнить форму данными.
Пресс-конференция:"Президент Зеленский: эпохальные перемены или легкая коррекция курса?" состоится в четверг, 23 ма… https://t.co/616uZ3XzEK
Май 22 2019 · reply · retweet · favorite
Любимые книги Олега Царева
Любимые песни Олега Царева
Обо мне
  •  Председатель парламента Новороссии
  • Народный депутат Украины VII, VI, V, IV созывов.
  • Заместитель руководителя фракции Партии регионов в Верховной Раде VII созыва.
  • Советник Премьер-министра Украины.
  • Председатель подкомитета по вопросам земельных отношений Комитета Верховной Рады Украины по вопросам аграрной политики земельных отношений.
  • Глава депутатской группы по межпарламентским связям со Словацкой Республикой. Глава депутатской группы по межпарламентским связям с Сирийской Арабской Республикой.
Друзья